Grupa wsparcia

SPOTKANIA WSTRZYMANE / Grupa wsparcia i rozwoju dla mam z dziećmi do 10 msc. życia

01.01.1970
godz. 00:00–02:00
Warszawa
dla rodziców dziecka w wieku: 0–3
udział bezpłatny
Prowadzący: Ewa Winiarska, Justyna Wichot-Dreghiciu

Opis:

Jeżeli niedawno urodziłaś swoje pierwsze dziecko, intensywnie doświadczasz wywrócenia świata do góry nogami. Przeżywasz wiele zmiennych emocji? Masz wątpliwości, czy to, co dzieje z Tobą jest naturalne? Zastanawiasz się, jak odnaleźć się w nowej roli i w relacjach z członkami rodziny?

Zapraszamy Cię do udziału w grupie wsparcia i rozwoju dla mam z dziećmi poniżej 10-ego miesiąca życia. Grupa to:

 • spotkania w bezpiecznym gronie innych kobiet, przeżywających podobną życiową rewolucję;
 • możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami z przeżywania tego ważnego czasu w życiu i rozwoju;
 • czerpanie inspiracji w radzeniu sobie z codziennością;
 • rozmowa, o tym co dla kobiet wchodzących w macierzyństwo jest żywe, ważne, co porusza i zastanawia, co budzi lęk, a co przynosi radość.

Zapraszamy mamy z dziećmi poniżej 10-ego miesiąca życia. W grupie bierze udział maksymalnie 10 mam z dziećmi. Grupa trwa 10 tygodni, spotykamy się 1 raz w tygodniu, w środy w godz. 13-15. Grupa jest zamknięta, co znaczy, że od 2 spotkania nie przyjmujemy nowych osób i spotykamy się w stałym gronie.

Udział w grupie jest bezpłatny. Pierwszeństwo udziału w grupie mają osoby mieszkające na Pradze Południe.

W  pierwszym roku życia rozstanie mamy z dzieckiem jest trudne dla obu stron, dlatego mamy w spotkaniach uczestniczą razem ze swoimi maluszkami. Grupa przede wszystkim stwarza możliwość spotkania się kobiet, znajdujących się w podobnej sytuacji. Nasze Centrum jest przygotowane do goszczenia mam z dziećmi – mamy wygodne pufy, materacyki, przewijak.

Mamy zainteresowane wzięciem udziału w grupie zapraszamy wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej.

Termin: środy, godz. 13-15, od 11.03 do 13.05.2020

 

Miejsce:

Centrum Dziecka i Rodziny FDDS
ul. Walecznych 59 (Saska Kępa)
wejście B, II piętro

Zapisz się

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie, wypełnij formularz:


  Wypełnienie powyższego formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obsługi w/w zapytania przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, z siedzibą przy ul. Walecznych 59, 03-926 Warszawa.

  Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do grupy. Każda z osób wyrażających chęć uczestnictwa otrzyma informacje o kwalifikacji telefonicznie lub mailowo w odpowiedzi na przesłane zgłoszenie.

  Szukasz pomocy?
  Dowiedz się więcej →