Cykl spotkań

Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy – cykl konsultacji indywidualnych online dla przyszłych mam!

01.01.1970
godz. 00:00–00:50
dla rodziców dziecka w wieku: 0–3
udział bezpłatny
Prowadzący: Ewa Wieczór Małgorzata Sitniewska - Kaźmierczak psycholożki i psychoterapeutki w Centrum Pomocy Dzieciom w Gdańsku

Opis:

Do końca ciąży zostało Ci zapewne jeszcze kilka miesięcy, ale najpewniej już zastanawiasz się, jak będzie wyglądało Twoje, Wasze życie z dzieckiem. Zbliżający się poród, stan pandemii i realne ograniczenia w poruszaniu się i kontaktach z innymi ludźmi mogą istotnie wpływać na Twoje samopoczuce, generować lęk i niepokój; możesz też czuć różne emocje związane z doświadczeniami z Twojego dzieciństwa lub poprzednich okresów ciąży.

Dlatego zapraszamy przyszłe mamy z Gdańska, Trójmiasta i okolic – zwłaszcza te, które same doznawały przemocy, krzywdzenia, zaniedbywania, mają obniżone samopoczucie lub dostały takie zalecenia od lekarza POZ, ginekologa czy położnej, na cykl spotkań indywidualnych w formie online. Z pomocą psycholożki, specjalistki od wsparcia kobiet w okresie prenatalnym i pomocy dzieciom w Centrum Pomocy Dzieciom dowiesz się, jak budować więź z dzieckiem, którego oczekujesz. Nauczysz się radzić sobie z trudnościami wynikającymi z okresu przed urodzeniem dziecka i tymi, które mogą pojawić się w trakcie macierzyństwa, ale też czerpać radość z bycia razem z dzieckiem, co pozytywnie wpłynie rozwój i przyszłość Twojego dziecka.

Zapisy pod numerem: 58 718 73 68 oraz 515 235 714 lub e-mail: cpdgdansk@fdds.pl

Zapisy trwają do 9.11.2020. Dokładny termin: datę i godzinę konsultacji ustalimy indywidualnie.

Miejsce:

Onilne

Szukasz pomocy?
Dowiedz się więcej →